MÖBLER / Bord / Bord 6958690
nr 695 8690
Bord
med tidningshylla, längd: 56, djup: 30, höjd: 60
Kondition: slitage, skador
Utrop:
300 kr
måndag 2 maj 2011
kl 17:49:43